Rode Stereo VideoMic Pro

جدید

|حساسیت 38 دسیبلی| قابل استفاده برای دوربین های DSLR | مناسب صدا برداری محیطی و افراد |مجهز به سیستم ارتعاش گیر | 100 ساعت کارایی مداوم با یک باتری 9 ولت |

جزییات بیشتر

7,500,000ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

نظرات و امتیازهای مشتری

هنوز نظری ارسال نشده است
برای زبان

امتیازدهی / نوشتن یک نظر

Rode میکروفون Rode Stereo VideoMic Pro در رده میکروفون های متوسط استریو قرار داده است با این وجود کیفیت صدای و محدوده پاسخ دهی دینامیک این میکروفون فوق العاده است . 

محدوده پاسخ دهی Rode Stereo VideoMic Pro از 40 هرتز الی 20 هزار هرتز است که باعث ایجاد تفکیک پذیری بالا و حساسیت بیشتر میگردد.

Rode Stereo VideoMic Pro به کاربران امکان میدهد تا موفق به دفع ارتعاش و صدا های اضافه ناشی از کارکردن با دوربین شوند . این موضوع از اهمیت ویژه ایی برخوردار است چراکه میکروفون Rode Stereo VideoMic Pro عمدتاً بر روی دربین های کم حجم قرار میگیرد که کاربران مجبور به اعمال تنظیمات پی در پی هنگام فیلم برداری و ظبط صدا بر روی دوربین هستند . 

وزن و حجم Rode Stereo VideoMic Pro نسبت به مدل Rode Stereo VideoMic بسیار کمتر است ,

وزن میکروفن Rode Stereo VideoMic Pro برابر با 115 گرم و ابعاد آن 66×108×130 میلی متر است

الگوی ظبط صدای محیطی (Polar Pattern) به کاربران امکان میدهد تا بین دو حالت جمع کننده صدای مستقیم و گسترده  سوئیچ کنند .

با استفاده از کلیدهای کنترلی میزان حساسیت کاربران قادر به حذف صداهای اضافی محیط اطرافشان هستند به واسطه همین کلید ها کاربران می توانند صداهای بسیار بلند نظیر اصوات  کنسرت ها را از طریق Rode Stereo VideoMic Pro ظبط کنند .

نظرات

محصولات مرتبط