DJI Ronin-M

SUN1655

جدید

|استابلایزر دوربین های حرفه ایی فیلم برداری|امکان حنثی سازی 3 محوره | دارای 2 باتری پرقدرت با امکان شارژ دهی به مدت 3 ساعت |

جزییات بیشتر

موجودی این محصول به اتمام رسیده

42,500,000ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

نظرات و امتیازهای مشتری

هنوز نظری ارسال نشده است
برای زبان

امتیازدهی / نوشتن یک نظر

یکی از مهمترین فاکتور های فیلم برداری حرفه ایی , ضبظ روان تصاویر است , از گذشته دور فیلم سازان حرفه ایی بر روی این مسئله تاکید زیادی دا

شتند و برای این مسئله ابزار های حجیم و دردسر ساز فراوانی تولید کردند که امکان ضبط در صحنه های پر تحرک را از فیلم بردار سلب میشد . 

DJI Ronin یکی از محصولاتی است که نه به تازگی اما نه به این تکمیلی وارد بازار شده بود, بسیاری از فیلم برداران حرفه ایی با استفاده از وسیله قادر بودند تا صحنه های پر تحرک را به راحتی و روانی ظبط کنند ! 

DJI RONIN M جدید ترین نوع از این محصول است که وارد بازار شده , DJI RONIN M جدید امکان از بین بردن زاوای Pan,tilte,roll ایجاد شده توسط فیلم بردار را دارد . 

از فاکتور های مهم در ساخت Stedycam ها وزن است , و از این بابت DJI Ronin M یک شگفتی است , چرا که جمعاً وزن آن با باتری از مرز 2.3 کیلوگرم تجاوز نمی کند ! 

این وزن 1/2  وزن مدل اولیه DJI RONIN M است ! بیشینه وزن قابل تحمل DJI RONIN M نیز به 3.6 کیلوگرم افزایش پیدا کرده که این موضوع نیز شایان ذکر است .

تمام نصب و راه اندازی رونین ام کمتر از 5 دقیقه زمان می برد. رونین ام قابلیت شخصی سازی توسط کاربر را تاحدودی دارد و این امکان را فراهم می سازد تا کاربر به بهترین و راحت ترین حالت دست پیدا کند

رونین ام امکان ایجاد چندین حالت نظیر قدم زدن را می تواند ایجاد سازد . یعنی در طی فیلم برداری حس قدم زدن در تصاویر را به بیننده منتقل میسازد . 

باتری 4 سل  dji ronin m قادر به شارژ دهی به مدت 3 ساعت به صورت مداوم به کاربر است که در نوع خود بی نظیر است !

داخل پک رونین ام 2 عدد از این باتری موجود میباشد .

در محصول جدید رونین ام سعی بر آن شده تا موتور ها کاملا بی صدا عمل کنند ! تا کوچک ترین خدشه ایی به  فیلم برداری وارد نیاید.

DJI Ronin M این امکان را دارد تا زاویه دوربین را شخص دیگری با استفاده از رادیو کنترل 2.4Ghz , کنترل نماید که این قابلیت نیز به نوبه خود فوق العاده است .

DJI Ronin M از قسمت سر گیمبال امکان جدا شدن را دارد که این امکان را به کاربر میدن تا آن را بر روی هر محصول دیگری حتی ربات های پرنده نیز سوار کند ! 

به واسطه نرم افزار مخصوص ronin-m کاربران قادر خواهند بود به امکانات و آپشن های فراوان دیگری نیز دستری داشته باشند , این نرم افزار از سوی DJI به رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

نظرات

محصولات مرتبط