DJI Ronin

SUN1671

جدید

|استابلایزر دوربین های حرفه ایی فیلم برداری|امکان حنثی سازی 3 محوره | دارای باتری پرقدرت با امکان شارژ دهی به مدت 4 ساعت |

جزییات بیشتر

موجودی این محصول به اتمام رسیده

77,500,000ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

نظرات و امتیازهای مشتری

هنوز نظری ارسال نشده است
برای زبان

امتیازدهی / نوشتن یک نظر

یکی از مهمترین فاکتور های فیلم برداری حرفه ایی , ضبظ روان تصاویر است , از گذشته دور فیلم سازان حرفه ایی بر روی این مسئله تاکید زیادی داشتند و برای این مسئله ابزار های حجیم و دردسر ساز فراوانی تولید کردند که امکان ضبط در صحنه های پر تحرک را از فیلم بردار سلب میشد . 

DJI RONIN جدید ترین نوع از این محصول است که وارد بازار شده , این محصول جدید امکان از بین بردن زاوای Pan,tilte,roll ایجاد شده توسط فیلم بردار را دارد . 

همچنین کاربر امکان تنظیم زاویه PAN تا 360 درجه , زاویه tilt از بالا تا زاویه 45 درجه و از پائین تا زاویه 120 درجه , زاویه roll هم از +25 الی -25 درجه را دارد.

از فاکتور های مهم در ساخت Stedycam ها وزن است , و از این بابت DJI Ronin یک شگفتی است , چرا که جمعاً وزن آن با باتری از مرز 7.2 کیلوگرم بیشتر نمی شود. این در حالتی است که محصولات مشابه وزنی در حدود 10 الی 15 کیلو گرم دارند .

تمام نصب و راه اندازی این محصول کمتر از 5 دقیقه زمان می برد. این محصول قابلیت شخصی سازی توسط کاربر را تاحدودی دارد و این امکان را فراهم می سازد تا کاربر به بهترین و راحت ترین حالت دست پیدا کند

این محصول امکان ایجاد چندین حالت نظیر قدم زدن را می تواند ایجاد سازد . یعنی در طی فیلم برداری حس قدم زدن در تصاویر را به بیننده منتقل میسازد . 

باتری 4 سل  dji ronin قادر به شارژ دهی به مدت 4 ساعت به صورت مداوم به کاربر است که در نوع خود بی نظیر است !

DJI Ronin این امکان را دارد تا زاویه دوربین را شخص دیگری با استفاده از رادیو کنترل 2.4Ghz , کنترل نماید که این قابلیت نیز به نوبه خود فوق العاده است .

DJI Ronin از قسمت سر گیمبال امکان جدا شدن را دارد که این امکان را به کاربر میدن تا آن را بر روی هر محصول دیگری حتی ربات های پرنده نیز سوار کند ! 

به واسطه نرم افزار مخصوص این محصول کاربران قادر خواهند بود به امکانات و آپشن های فراوان دیگری نیز دستری داشته باشند , این نرم افزار از سوی DJI به رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

نظرات

محصولات مرتبط