ارزان شد! رونین ام ایکس نمایش بزرگتر

DJI Ronin-MX Bundle

جدید

|به همراه تامب کمنترلر و گریپ کامل |استابیلایزر دوربین های سینمایی|امکان حنثی سازی 3 محوره |مجهز به موتور های پرقدرت برای پشتیبانی از دوربین های با وزن بالا | 

جزییات بیشتر

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

64,000,000ریال

67,000,000ریال

-3,000,000ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

( به همراه تامب کنترلر و گریپ در مجموع به ارزش یک میلیون و هشتصد  هزار تومان )

یکی از مهمترین فاکتور های فیلم برداری حرفه ایی , ضبظ روان تصاویر است , از گذشته دور فیلم سازان حرفه ایی بر روی این مسئله تاکید زیادی داشتند و برای این مسئله ابزار های حجیم و دردسر ساز فراوانی تولید کردند که امکان ضبط در صحنه های پر تحرک را از فیلم بردار سلب می کرد. 
با محصولات Ronin پیش از این آشنا شدیم , DJI Ronin-MX جدید ترین محصول کمپانی DJI در این زمینه است که قابلیت نصب دوربین های سینمایی را دارد . 

DJI Ronin-MX مجهز به موتور های قدرتمند تر و واحد پردازش و تشخیص حرکات دقیق تر شده است . DJI Ronin-MX امکان نصب بر روی کرین,مولتی روتور ها و سایر ابزار فیلم برداری را دارد . 
DJI Ronin-MX به هماهنگی بیشتری با سایر محصولات DJI مانند DJI Focus, DJI LightBrdie و  DJI Matrice 600 رسیده است . 
موقعیت باتری DJI Ronin-MX به قسمت بالای رونین منتقل شده است تا به بهترین وضعیت بالانس دست پیدا کند, در قسمت پشتی رونین ام ایکس نیز یک باتری برای دوربین های حرفه ایی که نیاز به منبع باتری خارجی دارند مانند RED EPIC در نظر گرفته شده است که از این منبع برای تامین برق مورد نیاز نمایشگر و یا سیستم نور پردازی نیز می توان استفاده کرد .
DJI Ronin-MX از باتری های سبک و کم وزن Ronin-M استفاده می کند و به وسیله آن امکان شارژ دهی به مدت 3 ساعت را دارد .
DJI Ronin-MX  از یک اسکلت منیزیوم بسیار سبک ساخته شده است تا علاوه بر مقاومت بسیار بالا به وزن پائین دست پیدا کند . 
وزن کلی DJI Ronin-MX  برابر با 2.77 کیلو گرم است که نسبت به سایر رقبا فوق العاده است . 
DJI Ronin-MX  از موتور ها و ESC های پرقدرتی بهره مند شده است که امکان ایجاد 50% توان بیشتر را نسبت به Ronin-M دارد 
با استفاده از تکنولوژی ATS کاربران قادر خواهند بود تا Ronin-MX را در مدت 5 دقیقه آماده به کار کنند , این در حالی است که بر روی رونین ام و رونین کاربران باید تا بالانس دقیق دوربین بر روی استابیلایزر صبر کنند . 
کاربران با استفاده از نرم افزار DJI Assistant که بر روی IOS و Android قابل نصب است می توانند به تمامی تنظیمات Ronin-MX دست پیدا کنند 
همچنین درصورتی که Ronin-MX بر روی مولتی روتور های DJI قرار گیرد کاربران می توانند علاوه در مشاهده تصویر زنده از طریق نرم افزار DJI GO به تنظیمات گیمبال دست پیدا کنند . 
به همراه DJI RONIN-MX یک ریموت کنترل برای کنترل زوایای PAN,TILT,ROLL ارائه میشود تا در صورتی که از Ronin-MX بر روی کرین استفاده شده کاربران بتوانند زوایای مد نظر خود را کنترل کنند . 

نوشتن نقد و نظر

DJI Ronin-MX Bundle

DJI Ronin-MX Bundle

|به همراه تامب کمنترلر و گریپ کامل |استابیلایزر دوربین های سینمایی|امکان حنثی سازی 3 محوره |مجهز به موتور های پرقدرت برای پشتیبانی از دوربین های با وزن بالا | 

نوشتن نقد و نظر

محصولات مرتبط با دی جی آی رونین ام ایکس | DJI Ronin MX