بر اساس آخرین جلسه برگزار شده در محل شرکت سانتک تصمیماتی جهت افزایش امنیت پرداخت مشتریان اتخاذ شد

1-  مشتریانی که قصد پرداخت مبلغ پیش از دریافت کالا را دارند حتی المقدور میبایست به صورت واریز بانکی مبلغ اقدام کنند و رسید واریز وجه و کارت شناسایی معتبر واریز کننده وجه را جهت دریافت کالا به متصدی حمل ارائه دهند.


2- مشتریان که خرید و پرداخت آنلاین انجام داده اند جهت دریافت کالا از حامل کالا میبایست اصل کارت فیزیکی که به واسطه آن پرداخت انجام شده است را به همراه  کارت ملی صاحب حساب به فرد حامل کالا ارائه دهند.


 

3- آن دسته از عزیزان به به شیوه کارت به کارت اقدام به پرداخت وجه می کنند میبایست اصل کارتی که به واسطه آن  مبلغ انتقال پیدا کرده و اصل کارت ملی مالک کارت و صاحب کارت جهت دریافت کالا حضور داشته باشند تحت هیچ شرایطی کالا تحویل افرادی غیر از مالک کارت نخواهد شد


4- تحت هر نوع شرایط پرداخت  کالا فقط تحویل پردازنده مبلغ کالا به شرط احراز حویت خواهد شد و لا غیر.


5-آن دسته از عزیزان که اقدام به پرداخت به صورت آنلاین وجه سفارش خود میکنند , فقط میبایست کالا را در محل آدرس ذکر شده "دقیق" در هنگام سفارش دریافت کنند.

(( تنها در صورتی امکان تحویل کالا به صورت حضوری به اشخاصی که آنلاین خرید و پرداخت کرده اند هست که; مالک حسابی که از آن پرداخت صورت گرفته است  همراه با ارائه کارت ملی و کارت عابر بانک فیزیکی , حضور داشته باشد ))


نه نکته در مورد خرید اینترنتی

 


1- منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی بیان می‌دارد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و با ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.

2- باز پرداخت وجه تنها در صورت دریافت کالا  در کمال سلامت از سوی شرکت میسر میباشد ( کالا هایی که از حالت پلمپ خارج شده باشند فقط با ذکر دلیل منطقی قابل مرجوع میباشند )

3- کالا های پلمپ تنها در صورت درخواست مشتری برای نصب نرم افزار و یا چک کردن ( تنها بنا به درخواست مشتری )  باز خواهند شد.